بزودی...

معرفی کامل

 

بازی Star Realms یک بازی کارتی رقابتی است که از زمان عرضه‌ی آن در سال 2014 با استقبال فراوان طرفداران بازی‌های رومیزی مواجه شد. محبوبیت این بازی سبب شد خیلی زود مسابقات آن در تعدادی از شهرهای جهان برگزار شود تا علاقه‌مندان این بازی از مبتدی تا حرفه‌ای بتوانند به رقابت با یکدیگر بپردازند.

1

نسخه فارسی بازی Star Realms با نام قلمرو ستارگان از سال 1397 توسط مجموعه بردبرد منتشر شده و در دسترس علاقه‌مندان ایرانی قرار گرفته است. از همان زمان مسابقات این بازی تحت عنوان تورنمنت‌های سراسری نبرد کهکشان بصورت دوره‌ای در تهران و بعضی شهرستان‌ها برگزار شده و می‌شود. در این تورنمنت‌ها علاقه‌مندان به بازی شرکت کرده و به رقابت با یکدیگر می‌نشینند تا در نهایت بتوانند تندیس قهرمانی دوره را از آن خود کنند.

2

 

نحوه برگزاری مسابقات

در این تورنمنت افراد به صورت یک به یک با هم روبه رو شده و برای کسب پیروزی تلاش می‌کنند. هم‌چون رقابت‌های بین المللی این بازی، از روش سوئیسی برای تنظیم جدول و تعیین حریفان استفاده می‌شود. در این روش افراد به صورت تصادفی در برابر حریفانی قرار خواهند گرفت که تعداد برد و باخت آن‌ها در جدول برابر است. لازم به ذکر است در این روش هیچ‌یک از بازیکنان با یک باخت از دور مسابقات حذف نخواهد شد و همچنان شانس قهرمانی خواهد داشت.

3

 

لینک ثبت نام