بازي Star Realms يک بازي کارتي رقابتي است که اولين بار در سال 2014 توسط شرکت White Wizard Games عرضه شد. اين بازي تاکنون جوايز بسياري دريافت کرده و به شهرت و محبوبيت جهاني رسيده است.

در اين بازي هر بازیکن نقش فرمانده‌ی ناوگاني از سفینه‌های فضایی را ایفا می‌کند که در ميدان نبرد با دشمنان به دنبال حفاظت از قلمرو خود و نابودی سفینه‌های حریف است. نبردي مهيج که به‌خوبي حس يک رقابت نزديک و تنگاتنگ را به بازيکنان منتقل مي‌کند.

بازي داراي سفينه‌ها و پايگاه‌هاي متنوعي است که تجربه‌ي هر نبرد را از ديگري متمايز ساخته و تکرارپذيري آن را بالا مي‌برد. بازيکنان به‌تدريج با ترفندهاي بازي آشنا شده و مهارت تشکيل زنجيره‌هايي ويرانگر از سفينه‌ها و پايگاه‌ها را پيدا مي‌کنند.

20 دقیقه
12+ سال
2 نفر

اجزای بازی

comp star realms

معرفی بازی

نبرد آغاز شده است! ناوگان فضایی خود را به حرکت درآورید. از قلمروی ستاره‌ای خود حفاظت کنید و آن را گسترش دهید. سفینه‌های خود را تقویت کرده و پایگاه‌های دفاعی تشکیل دهید. استراتژی مناسب را انتخاب کنید و پیش از آنکه دشمن شما را مغلوب خود کند، او را از پهنه‌ی بی کران کهکشان محو نمایید!

بازی‌های رومیزی یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌های دنیا هستند. این بازی‌ها که قدمتی چند ده ساله دارند بازیکنان را به چالش می‌کشند، آن‌ها را به تعامل با هم وا می‌دارند، و کمک می‌کنند که بازیکنان زمانی هر چند کوتاه سرگرم شوند. یکی از دسته‌های قدیمی و پرطرفدار این سرگرمی بازی‌های کارتی هستند. بازی Star Realms یکی از بازی‌های کارتی معروفی است که پس از عرضه‌ی آن در سال 2014 جایزه‌های معتبر بسیاری را از آن خود کرد.

در این بازی هر بازیکن نقش فرمانده‌ی یک ناوگان از سفینه‌های فضایی را ایفا می‌کند که به دنبال حفاظت از قلمرو خود و نابودی سفینه‌های حریف است. اما برای این کار لازم است سفینه‌های قدرتمند جدیدی را خریداری و به ناوگان خود اضافه کند و سفینه‌های ضعیف را از گردونه‌ی بازی حذف نماید.

هر فرمانده به دنبال حفاظت از سپر خود و تقویت آن است. اما دفاع به تنهایی کافی نیست. باید با به دست آوردن سفینه‌ها و پایگاه‌های مختلف، ویژگی‌های منحصر به فرد چهار تمدن موجود در بازی را به بهترین شکل ممکن به‌کار بگیرید.

نسخه‌ی فارسی بازی Star Realms با ترجمه‌ی متن کارت‌ها، اعمال تغییراتی در ظاهر آن‌ها و بهبود سیستم نمایش امتیاز بازی، امکان تجربه‌ی این بازی جذاب را برای همه‌ی علاقه مندان فراهم کرده است.